Joyroom S-CC100A16 Prisme digital skærm USB-C kabel - 100W - sort
Modtag din pakke
Bestil før kl.
Fragtpriser
Varenummer:
Lagerstatus:
Fragtpriser
Trustpilot
1 stk.
94,00
JEG HAR SET DENNE VARE BILLIGERE!
Set Det Billigere?
Ikke på lager
Få en mail, når varen kommer på lager!
Modtag din pakke
Bestil før kl.
Anbefales af MyTrendyPhone
Har du spørgsmål?
live chat
Beskrivelse
Anmeldelser
Joyroom S-CC100A16 Prisme Digital Display Hurtig opladning og data USB-C/USB-C-kabel - 100W
Indbygget smart E-Marker-chip, regulerer automatisk spænding/strøm, intelligent temperaturkontrol
5A hurtig opladning, 3X hurtigere, fuld opladning af din enhed på kortere tid
Smart digitalt display, synlig hurtig opladning
Tykkere kobberkerne, reducerer intern modstand og strømtab
Specifikationer:
Mærke: JOYROOM
Model: S-CC100A16
Tilslutningstype: Type-C til Type-C
Effekt: 100W
Overførselshastighed: 480 Mbps
Materiale: Aluminiumslegering + flettet nylon
Anvendelige modeller: Type-C
EAN: 6956116750602
Varenummer:
Relaterede kategorier:
Bærbar & computer tilbehør
Computer tilbehør
Toshiba bærbar tilbehør
Kabler
USB kabel
Tilbage
Dag til dag levering
Live chat hver dag 08-22 (lør-søn 10-18)
30 dages returret
Over 8.000.000 tilfredse kunder
2 års garanti
Skriv anmeldelse
Andre kunder købte også
Essager 320W GaN Multi-Port Desktop oplader - 4x USB-A & 4x Type-C Ports, EU-stik - Sort
Varenr.:
Højhastigheds USB 3.1 til USB-C OTG Adapter - 10Gbps
Varenr.:
246243
Tech-Protect PC3X6 Strømstik - 3 USB-A- og 3 USB-C-porte med 3 strømstik, 200cm - sort
Tech-Protect NC100W-GAN 4-Ports Netværksoplader 100W - 3xUSB-C, USB-A - Sort
Maxlife MXUC-11 magnetisk USB-C / USB-C-kabel - 1m, 100W - Sort
Tech-Protect Network 30W vægoplader m. 2x USB-C & 1x USB-A - hvid
Samsung Super Fast USB-C Oplader EP-TA800EBE - Bulk - Sort
Baseus Cafule Type-C / Type-C Kabel CATKLF-HG1 - 2m - Sort / Grå
Samsung EP-DG950CBE USB Type-C kabel til opladning/synkronisering - 1.1m - Sort
Triple USB Hurtig Powerbank 50000mAh - PD 18W - Sort
[[Relaterede produktinfo skabelon - Tom - Bewise]]
Kundeservice
100% Tryghed og Sikkerhed
Godkendt af E-handelsfonden
Personlig kundeservice
Telefon support 5 dage om ugen fra 10-15
Produktsortiment
Stort produktsortiment - Over 100.000 produkter
Priser og kunder
Lave priser
7% rabat ved medlemskab i Club Trendy