Beline BLN3CB65C GaN 65W vægoplader m. USB-C-kabel - 2xUSB-C, USB-A
Modtag din pakke
Bestil før kl.
Fragtpriser
Varenummer:
3004993-VAR
Lagerstatus:
Fragtpriser
Trustpilot
1 stk.
179,00
JEG HAR SET DENNE VARE BILLIGERE!
Set Det Billigere?
Vælg en farve
Vælg variant
Ikke på lager
Få en mail, når varen kommer på lager!
Modtag din pakke
Bestil før kl.
Anbefales af MyTrendyPhone
Har du spørgsmål?
live chat
Beskrivelse
Anmeldelser
Beline BLN3CB65C GaN 65W vægoplader med USB-C-kabel, 2xUSB-C, USB-A-porte
Den kompakte 65W Beline-oplader er en alsidig og pålidelig enhed, der sikrer hurtig og sikker opladning af alle dine enheder. Den er udstyret med 1 USB-A-port og 2 USB-C-porte og er kompatibel med de nyeste hurtigopladningsprotokoller som QC 3.0 og PD 3.0, hvilket gør den velegnet til en lang række enheder. Yderligere sikkerhedssystemer beskytter enheden mod overopladning og pludselige spændingsstød, hvilket giver ro i sindet og sikrer dine enheders sikkerhed.
Specifikationer:
- 65W oplader
- 1 USB-A-port og 2 USB-C-porte
- Kompatibel med hurtigopladningsprotokollerne QC 3.0 og PD 3.0
- Ekstra sikkerhedssystemer til beskyttelse mod overopladning og spændingsstigninger
- USB-C-kabel af høj kvalitet medfølger
- Kompakt og bærbart design
- Holdbar konstruktion til langvarig brug
- USB-C1-udgang: 5V-9V, 3A / 12V-2.92A / 15V-3A / 20V-3.25A / PPS:3.3-21V/3A
- USB-C2-udgang: 5V-3A / 9V-2.22A / 12V-1.67A
- USB-A-udgang: 5V-3A / 9V-2.22A / 12V-1.67A
- Kabellængde: 1 m
EAN: 5905908351924
Varenummer:
3004993-VAR
Relaterede kategorier:
Mobil tilbehør
Mobil oplader
Universelle mobilopladere
Tilbage
Dag til dag levering
Live chat hver dag 08-22 (lør-søn 10-18)
30 dages returret
Over 8.000.000 tilfredse kunder
2 års garanti
Skriv anmeldelse
Andre kunder købte også
Anti-Lost Smart GPS Tracker / Bluetooth Tracker Y02 - Sort
Varenr.:
226704
Samsung Galaxy S24 Ultra Tech-Protect Magmat Cover - MagSafe Kompatibel
Varenr.:
[[Relaterede produktinfo skabelon - Tom - Bewise]]
Kundeservice
100% Tryghed og Sikkerhed
Godkendt af E-handelsfonden
Personlig kundeservice
Telefon support 5 dage om ugen fra 10-15
Produktsortiment
Stort produktsortiment - Over 100.000 produkter
Priser og kunder
Lave priser
7% rabat ved medlemskab i Club Trendy